КАРПОВЫЕ УДИЛИЩА FOX

КАРПОВЫЕ УДИЛИЩА FOX

Нам здається, що ми  компанія FOX  цілком справедливо можемо сказати, що за останні роки ми закріпили свою позицію лідером виробництва карпових вудилищ на світовому ринку, які цілком задовольнять Всіх наших навіть най вибагливіших рибалок країни.  В продовж кілька років ми витратили безліч годин на вивчення та розробку, застосовуючи найкращі карбонові бланки останніх досягнень сучасних технологій, за вдяки чого наші вудилища  є найкращими на сьогоднішній час. Більш того наші вудилища FOX за своїми характеристиками випереджають вудилища на сучасному ринку, які коштують в два рази дорожче.  І не важливо шукаєте Ви вудилище по критеріям ціна якість, чи вудку багатофункціональну на всі випадки життя, чи для здійснення дуже далеких закидів, Ви обов’язково знайдете  щось що підійде Вам в нашому інтернет  магазині www.foxcarp.com.ua  Вудилища FOX це особливе сучасне дизайнерське рішення і в цьому році ми спроектували для Вас кілька нових моделей:

FOX HORIZON XT ROD NEW 2015 яке завоювало репутацію як одне з найкращих далекобійних вудок в своїй ціновій категорії, які мають конічний бланк  з швидким поверненням кінця вудилища. Ми використовували цільне діагональне карбонове волокно 1К, що дозволило виготовити легке і в той час над потужне вудилище, яке надає Вам змогу реалізувати свій потенціал для далекого закиду. Тест для закиду 85гр.-142гр.

Fox Torque Rod NEW це вудка яка є щось середнє між вудками для початківців  «Warrior S/CTS» і між нашими топовими моделями «Horizon», завдяки розвитку карбонових технологій, ми використали високоякісну карбонову структуру і з її допомогою наш новий Fox Torque Rod NEW знаходиться най потужнішим у своєму класі, а завдяки свого сучасного дизайну схожий на вудку ручного виготовлення.

FOX HORIZON X ROD 2015 завдяки прогресу на тлі карбонових технологій, ми змінили нашу одну з най популярних вудок «Horizon» на більш досконалу «Horizon X» ми використовували цільне діагональне карбонове волокно 2К у нижньому коліні і діагональне карбонове волокно 1К у верхньому коліні ( 3К і 2К) у попередній моделі. Що удосконалило наше нове вудилище, яке стало легше  і на багато потужніше, що допоможе Вам здійснити Вам закид на більш дальню дистанцію.

Більш детальніше на www.foxcarp.com.ua